Aktualności
04 grudnia 2018
TECHVITAS DZIĘKUJE ODWIEDZAJĄCYM TECHINDUSTRY 2018 w Rydze!
Wydarzenia
TECHVITAS DZIĘKUJE ODWIEDZAJĄCYM TECHINDUSTRY 2018 w Rydze!

Szósty rok z rzędu międzynarodowa firma TECHVITAS zaskakuje odwiedzających targi Techindustry. W tym roku mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam roboty KUKA i ich niezwykłe możliwości. Przez trzy dni w hali wystawowej Kipsala w Rydze roboty KUKA bawiły publiczność muzyką graną przez robota DJ, synchronizowały taniec robota i podawały sok.

Wystawa Techindustry to bardzo ważne wydarzenie dla TECHVITAS. Właśnie tutaj mamy okazję zaprezentować możliwości partnerów, podzielić się nowościami i doświadczeniem. Dlatego dziękujemy wszystkim odwiedzającym za poświęcony czas i zainteresowanie.

W dniach 29 listopada - 1 grudnia oprócz robotów KUKA zaprezentowaliśmy również rozwiązania bezpieczeństwa SICK oraz silniki i reduktory WEG.

Wystawa Sick obejmowała obszar robota otoczony ramkami bezpieczeństwa i czujnikami, pokazując zwiedzającym, że nie ma potrzeby blokowania obszarów roboczych dyskretnymi ogrodzeniami lub „uwięzienia” w klatkach robotów. Obok roztańczonych robotów nasi goście - zarówno dzieci, jak i dorośli - spędzili bezpiecznie czas i dobrze się bawili.

Jeszcze raz dziękujemy odwiedzającym TECHINDUSTRY 2018 i dzielimy się najpiękniejszymi momentami wydarzenia:

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.