Aktualności
13 września 2019
RENOLD - DOSTOSOWANY ŁAŃCUCH PRZEKŁADNI LUBE FREE
Aktualności
RENOLD - DOSTOSOWANY ŁAŃCUCH PRZEKŁADNI LUBE FREE

Renold Chain wprowadził na rynek nowy łańcuch przekładni bezsmarowy, dostępny z szeregiem dodatków. Nowy łańcuch został zaprojektowany wokół innowacyjnej technologii bezsmarowej firmy Syno w ramach standardowej stalowej tulei - łańcucha rolkowego.

Idealnie nadaje się do zastosowań, które nie wymagają wszystkich dodatkowych funkcji Syno, takich jak specjalne obróbki powierzchni i odporność na korozję.

Bezolejowa technologia firmy Renold obejmuje tuleję ze spieków, która zawiera specjalnie zaprojektowany smar, który jest uwalniany na powierzchnie łożyska podczas pracy łańcucha. Gdy łańcuch się zatrzymuje, smar powraca do spiekanej tulei, trochę jak gąbka wchłaniająca wodę.

Utrzymuje to smar w łańcuchu, do którego należy, i nadaje się do zastosowań, w których obecność smaru jest albo niepożądana, albo gdzie smarowanie jest trudne lub niemożliwe. Zazwyczaj obejmuje to maszyny i urządzenia pakujące, produkcję papieru, drukowanie, elektronikę itp. W normalnych warunkach pracy łańcuch nie powinien wymagać dodatkowego smarowania w ciągu swojego życia.

Nowy łańcuch, RenoldLowMaitenance, jest montowany z dodatkami do specyficznych wymagań klientów.

Możesz dowiedzieć się więcej o gamie łańcuchów mocujących Renold tutaj i przeczytać więcej o innych łańcuchach wymagających niskiej konserwacji Renold dla środowisk wrażliwych na smarowanie tutaj: https://www.renold.com/products/industrial-transmission-chain/renoldsyno/

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.