Aktualności
16 marca 2020
TECHVITAS POLSKA SP. ZO.O. - CAŁY CZAS DZIAŁAMY!
Wydarzenia
TECHVITAS POLSKA SP. ZO.O. - CAŁY CZAS DZIAŁAMY!

Pragniemy poinformować, że nasza firma działa nieprzerwanie w okresie kwarantanny. Zamówienia są przyjmowane telefonicznie i drogą mailową, a towary są dostarczane do klientów kurierem. 

Niestety w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją mogą wystąpić nieznaczne opóźnienia w realizacji zamówień. Na chwilę obecną została wstrzymana realizacjia zamówień towarów z włoskich firm Italsime, Seipee, ALUSIC, CarboSix. Pragniemy jednak zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby realizacja i dostawa zamówionych towarów przebiegała równie sprawnie i bezproblemowo, jak to miało miejsce do tej pory. 

W okresie kwarantanny służymy pomocą w rozwiązaniu problemów w miarę możliwości poprzez zdalne konsultacje, a w przypadku poważnych awarii lub na wyraźne życzenie klienta dotrzemy do Państwa firmy zachowując wszystkie obowiązkowe wymogi bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą silników i dmuchaw boczno-kanałowych dostępnych od ręki z naszego magazynu w Katowicach.

 

Nasza firma zawsze stara się dbać o swoich klientów, nawet w tak wyjątkowych sytuacjach.

 

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji oraz prosimy o kontakt z biurem: 

tel. +48 32 353 75 24 lub e-mail: info@techvitas.pl

 

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.